Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Pershendetje I Paregjistruar, ju urojme mireseardhjen tek Albumi. Argetim te kendshem!

Albumi

Mireseerdhet tek Albumi

Albumi
  Kategori / Pershkrime Ngjitjet e Fundit Last Post Imazhe Pergjigje
تقليص هذا التصنيف

Galeria Fotografike

 

Riviera Shqiptare View Slide Show

Riviera Shqiptare

Pajme piktorekste dhe panoramike nga Riviera Shqiptare.

Riviera
nga valdetja
17-11-2009 14:26 Go to last upload
Riviera Jale
nga A-BaKaTiLsSs
09-12-2009 17:43
Shkoni tek postimi i fundit
179 1
Natyra Shqiptare View Slide Show

Natyra Shqiptare

Natyra e bukur dhe e ashper Shqiptare.

Bora ne lendine
nga shameti
10-11-2009 06:57 Go to last upload
Asnjehere
320 0
Qytete Shqiptare View Slide Show

Qytete Shqiptare

Fotografi nga qytete te ndryshme te Shqiperise.

Malet E Shkelzenit
nga tropojane
03-10-2009 11:16 Go to last upload
Korca
nga shpr3ss-a
19-10-2010 22:48
Shkoni tek postimi i fundit
4,748 21
Pamje nga Kosova View Slide Show

Pamje nga Kosova

Pamje te ndryshme nga Kosova.

Gryka e Rugoves
nga timetraveler
23-05-2008 13:23 Go to last upload
Gryka e Rugoves
nga haresa
22-12-2009 04:26
Shkoni tek postimi i fundit
21 6
Pamje nga Mali i Zi View Slide Show

Pamje nga Mali i Zi

Fotografi dhe pamje nga Mali i Zi.

Kalaja e Ulqinit 3
nga Administratori
24-01-2006 20:53 Go to last upload
Asnjehere
25 0
Te Ndryshme View Slide Show

Te Ndryshme

Pamje nga natyra, fotografi, pejsazhe, piktura te ndryshme.

Dashuri planetare
nga nino07
08-07-2012 21:35 Go to last upload
kintanalemur
nga AciD
07-03-2008 18:25
Shkoni tek postimi i fundit
4,975 25
Bukuroshe View Slide Show

Bukuroshe

Ketu do te vendosen fotografite e vajzave me te bukura shqiptare dhe te huaja ne bote.

Ditila
nga rinna
20-03-2011 11:57 Go to last upload
Angela
nga kanani
07-01-2009 08:58
Shkoni tek postimi i fundit
1,230 7
Alpet e Shqiperise View Slide Show

Alpet e Shqiperise

Pamje nga natyra e ashper e alpeve shqiptare.

Drini i bardhe
nga fat
02-08-2007 18:18 Go to last upload
Forme shqiponje ne...
nga
29-05-2008 10:14
Shkoni tek postimi i fundit
43 1
Galeria e Anetareve View Slide Show

Galeria e Anetareve

Foto personale, okazione, fotografi te ndryshme.

Mc Kresha
nga McKresha
16-02-2011 21:01 Go to last upload
Binjaket Alisa dhe...
nga MELiSA
09-09-2009 20:30
Shkoni tek postimi i fundit
162 218

Cfare po ndodh ne forum?

Statistika Statistika

Kategorite
67
Imazhe
11,703
Postime
279
Vezhgime Totale
1,779,085
Hapsira ne Perdorim
2.81 GB

Icon LegendIcon Legend

Kategori qe permbajne Imazhe te Reja
Kategori qe permbajne Imazhe te Reja
Kategori qe nuk permbajne Imazhe te Reja
Kategori qe nuk permbajne Imazhe te Reja

Imazhe 3 me te Rejat تقليص هذا التصنيف

Dashuri planetare
Enderr dhe Shprese
Qyteti i endrave

Imazhe te Rastesishmeتقليص هذا التصنيف

man on horse
Javier Gonzalez
Krijesa Mitologjike

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.